Leksykon robotyki

Nawigacja: Strona głównaWyszukiwarkaKontakt

Trobot

Poprzednie: Triangulacja «» Następne: TSOP (np. TSOP1736)

Trobot - Firma Trobot powstała w 2008 roku. Od tego czasu prowadzi warsztaty robotyki dla dzieci oraz młodzieży. Dla swoich kursantów, oraz dla wszystkich nowych adeptów robotyki stworzyli sklep z asortymentem przeznaczonym przede wszystkim dla początkujących: gotowymi podwoziami i modułami, z których można łatwo i szybko złożyć działającego robota. Oferują także tanie silniczki i serwa, mogące służyć jako napęd pierwszych konstrukcji.

Logotyp firmy
Grafika: Logotyp firmy

Służą także pomocą techniczną dotyczącą swoich produktów, oraz przy kompletowaniu elementów robota. Więcej informacji znajduje się w spisie sklepów dostępnym na Forbot.pl

Poprzednie: Triangulacja «» Następne: TSOP (np. TSOP1736)

Wpisz szukane hasło:

Spis alfabetyczny: ABCDEFGHIJKLMNOPQRSŚTuUVWZŻ lub Wszystkie hasła

Najnowsze hasła

EV3 Ketchup House AVR Xmega Datasheet
LabVIEW CAN IR PWM
PCB Silniki szczotkowe USB Biped

Czym jest leksykon robotyki?

Leksykon robotyki to nowe przedsięwzcięcie Forbot.pl - największego w Polsce wortalu o robotyce amatorskiej, mające na celu stworzenie bazy wyrażeń specyficznej dla tematyki całego serwisu. Treść niniejszego leksykonu opracowywana jest przez redakcję Forbot.pl oraz przez użytkowników, którzy w dowolnym momencie mogą zgłaszać własne hasła. Aktualnie w serwisie znajdują się definicje 139 haseł, baza słów sukcesywnie rozbudowywana jest od czerwca 2012 roku.

Copyright Treker, FORBOT.pl - robotyka amatorska, polityka prywatności leksykonu