Leksykon robotyki

Nawigacja: Strona głównaWyszukiwarkaKontakt

Trobot

Poprzednie: Triangulacja «» Następne: TSOP (np. TSOP1736)

Trobot - Firma Trobot powstała w 2008 roku. Od tego czasu prowadzi warsztaty robotyki dla dzieci oraz młodzieży. Dla swoich kursantów, oraz dla wszystkich nowych adeptów robotyki stworzyli sklep z asortymentem przeznaczonym przede wszystkim dla początkujących: gotowymi podwoziami i modułami, z których można łatwo i szybko złożyć działającego robota. Oferują także tanie silniczki i serwa, mogące służyć jako napęd pierwszych konstrukcji.

Logotyp firmy
Grafika: Logotyp firmy

Służą także pomocą techniczną dotyczącą swoich produktów, oraz przy kompletowaniu elementów robota. Więcej informacji znajduje się w spisie sklepów dostępnym na Forbot.pl

Poprzednie: Triangulacja «» Następne: TSOP (np. TSOP1736)

Wpisz szukane hasło:

Spis alfabetyczny: ABCDEFGHIJKLMNOPQRSŚTuUVWZŻ lub Wszystkie hasła

Najnowsze hasła

Czym jest leksykon robotyki?

Leksykon robotyki to nowe przedsięwzcięcie Forbot.pl - największego w Polsce wortalu o robotyce amatorskiej, mające na celu stworzenie bazy wyrażeń specyficznej dla tematyki całego serwisu. Treść niniejszego leksykonu opracowywana jest przez redakcję Forbot.pl oraz przez użytkowników, którzy w dowolnym momencie mogą zgłaszać własne hasła. Aktualnie w serwisie znajdują się definicje $ile_hasel") ?> haseł, baza słów sukcesywnie rozbudowywana jest od czerwca 2012 roku.