Leksykon robotyki

Nawigacja: Strona głównaWyszukiwarkaKontakt

Sumo Challenge

Poprzednie: Sumo «» Następne: Szkło akrylowe (plexiglas, PMMA)

Sumo Challenge - Ogólnopolskie zawody robotów w łódzkiej Manufakturze organizowane przez Studenckie Koło Naukowe Robotyki SKaNeR.

Zawody odbywają się tradycyjnie w listopadzie. Co roku przyciągają one do Łodzi kilkudziesięciu konstruktorów i kilkutysięczną publiczność. Nietypowa lokalizacja imprezy - w największym polskim centrum handlu, kultury i rozrywki - stanowi o szczególnej pozycji Sumo Challenge wśród innych tego typu turniejów. Poza głównymi zawodami, w trakcie imprezy można wziąć udział w warsztatach i turniejach bez potrzeby posiadania własnego robota.

Więcej o imprezie można znaleźć na stronie www.sumochallenge.eu oraz na facebooku.

Hasła powiązane z Sumo Challenge: LineFollower, Zawody robotów, Hexapod, Sumo, Minisumo, Nanosumo

Poprzednie: Sumo «» Następne: Szkło akrylowe (plexiglas, PMMA)

Wpisz szukane hasło:

Spis alfabetyczny: ABCDEFGHIJKLMNOPQRSŚTuUVWZŻ lub Wszystkie hasła

Najnowsze hasła

Czym jest leksykon robotyki?

Leksykon robotyki to nowe przedsięwzcięcie Forbot.pl - największego w Polsce wortalu o robotyce amatorskiej, mające na celu stworzenie bazy wyrażeń specyficznej dla tematyki całego serwisu. Treść niniejszego leksykonu opracowywana jest przez redakcję Forbot.pl oraz przez użytkowników, którzy w dowolnym momencie mogą zgłaszać własne hasła. Aktualnie w serwisie znajdują się definicje $ile_hasel") ?> haseł, baza słów sukcesywnie rozbudowywana jest od czerwca 2012 roku.