Leksykon robotyki

Nawigacja: Strona głównaWyszukiwarkaKontakt

SKaNeR

Poprzednie: Silniki szczotkowe «» Następne: Spis artykułów

SKaNeR - Studenckie Koło Naukowe Robotyki SKaNeR działa na wydziale Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatki Politechniki Łódzkiej od 2001 roku. W trakcie istnienia koła jego członkowie zrealizowali wiele projektów z dziedziny robotyki i pokrewnych.

Od 2008 roku SKaNeR organizuje Ogólnopolskie Zawody Robotów Sumo Challenge, które co roku przyciągają do łódzkiej Manufaktury tysiące widzów i kilkudziesięciu konstruktorów robotów z całej Polski.

Koło SKaNeR angażuje się w promocję uczelni oraz nauki wśród dzieci i młodzieży. Członkowie koła przeprowadzili wiele pokazów z dziedziny robotyki, a prowadzone przez nich zajęcia z robotyki na Łódzkim Uniwersytecie Dziecięcym od kilku lat cieszą się niesłabnącą popularnością.

Strona koła: www.skaner.p.lodz.pl

Hasła powiązane z SKaNeR: Sumo Challenge

Poprzednie: Silniki szczotkowe «» Następne: Spis artykułów

Wpisz szukane hasło:

Spis alfabetyczny: ABCDEFGHIJKLMNOPQRSŚTuUVWZŻ lub Wszystkie hasła

Najnowsze hasła

Czym jest leksykon robotyki?

Leksykon robotyki to nowe przedsięwzcięcie Forbot.pl - największego w Polsce wortalu o robotyce amatorskiej, mające na celu stworzenie bazy wyrażeń specyficznej dla tematyki całego serwisu. Treść niniejszego leksykonu opracowywana jest przez redakcję Forbot.pl oraz przez użytkowników, którzy w dowolnym momencie mogą zgłaszać własne hasła. Aktualnie w serwisie znajdują się definicje $ile_hasel") ?> haseł, baza słów sukcesywnie rozbudowywana jest od czerwca 2012 roku.