Leksykon robotyki

Nawigacja: Strona głównaWyszukiwarkaKontakt

SKaNeR

Poprzednie: Silniki szczotkowe «» Następne: Spis artykułów

SKaNeR - Studenckie Koło Naukowe Robotyki SKaNeR działa na wydziale Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatki Politechniki Łódzkiej od 2001 roku. W trakcie istnienia koła jego członkowie zrealizowali wiele projektów z dziedziny robotyki i pokrewnych.

Od 2008 roku SKaNeR organizuje Ogólnopolskie Zawody Robotów Sumo Challenge, które co roku przyciągają do łódzkiej Manufaktury tysiące widzów i kilkudziesięciu konstruktorów robotów z całej Polski.

Koło SKaNeR angażuje się w promocję uczelni oraz nauki wśród dzieci i młodzieży. Członkowie koła przeprowadzili wiele pokazów z dziedziny robotyki, a prowadzone przez nich zajęcia z robotyki na Łódzkim Uniwersytecie Dziecięcym od kilku lat cieszą się niesłabnącą popularnością.

Strona koła: www.skaner.p.lodz.pl

Hasła powiązane z SKaNeR: Sumo Challenge

Poprzednie: Silniki szczotkowe «» Następne: Spis artykułów

Wpisz szukane hasło:

Spis alfabetyczny: ABCDEFGHIJKLMNOPQRSŚTuUVWZŻ lub Wszystkie hasła

Najnowsze hasła

EV3 Ketchup House AVR Xmega Datasheet
LabVIEW CAN IR PWM
PCB Silniki szczotkowe USB Biped

Czym jest leksykon robotyki?

Leksykon robotyki to nowe przedsięwzcięcie Forbot.pl - największego w Polsce wortalu o robotyce amatorskiej, mające na celu stworzenie bazy wyrażeń specyficznej dla tematyki całego serwisu. Treść niniejszego leksykonu opracowywana jest przez redakcję Forbot.pl oraz przez użytkowników, którzy w dowolnym momencie mogą zgłaszać własne hasła. Aktualnie w serwisie znajdują się definicje 139 haseł, baza słów sukcesywnie rozbudowywana jest od czerwca 2012 roku.

Copyright Treker, FORBOT.pl - robotyka amatorska, polityka prywatności leksykonu