Leksykon robotyki

Nawigacja: Strona głównaWyszukiwarkaKontakt

Robodudes

Poprzednie: ROBO-HOBBY «» Następne: Robot Challenge

Robodudes - Firma Robodudes powstała w 2008 roku i od samego początku jej działalność jest nastawiona na ułatwienie dostępu projektantom do nowoczesnych części i gotowych rozwiązań. Ich klientami są projektanci urządzeń elektronicznych, mechatronicznych, robotów i konstruktorzy DIY.

Większość części znajduje się w lokalnym magazynie co umożliwia bardzo szybką realizację zamówień. Służymy też darmowymi poradami technicznymi dotyczącymi naszego asortymentu. Poza sprzedażą elementów tworzymy także rozwiązania na potrzeby klientów - dodaje właściciel.

Więcej informacji znajduje się w spisie sklepów dostępnym na Forbot.pl

Hasła powiązane z Robodudes: Pololu

Poprzednie: ROBO-HOBBY «» Następne: Robot Challenge

Wpisz szukane hasło:

Spis alfabetyczny: ABCDEFGHIJKLMNOPQRSŚTuUVWZŻ lub Wszystkie hasła

Najnowsze hasła

Czym jest leksykon robotyki?

Leksykon robotyki to nowe przedsięwzcięcie Forbot.pl - największego w Polsce wortalu o robotyce amatorskiej, mające na celu stworzenie bazy wyrażeń specyficznej dla tematyki całego serwisu. Treść niniejszego leksykonu opracowywana jest przez redakcję Forbot.pl oraz przez użytkowników, którzy w dowolnym momencie mogą zgłaszać własne hasła. Aktualnie w serwisie znajdują się definicje $ile_hasel") ?> haseł, baza słów sukcesywnie rozbudowywana jest od czerwca 2012 roku.