Leksykon robotyki

Nawigacja: Strona głównaWyszukiwarkaKontakt

Robodudes

Poprzednie: ROBO-HOBBY «» Następne: Robot Challenge

Robodudes - Firma Robodudes powstała w 2008 roku i od samego początku jej działalność jest nastawiona na ułatwienie dostępu projektantom do nowoczesnych części i gotowych rozwiązań. Ich klientami są projektanci urządzeń elektronicznych, mechatronicznych, robotów i konstruktorzy DIY.

Większość części znajduje się w lokalnym magazynie co umożliwia bardzo szybką realizację zamówień. Służymy też darmowymi poradami technicznymi dotyczącymi naszego asortymentu. Poza sprzedażą elementów tworzymy także rozwiązania na potrzeby klientów - dodaje właściciel.

Więcej informacji znajduje się w spisie sklepów dostępnym na Forbot.pl

Hasła powiązane z Robodudes: Pololu

Poprzednie: ROBO-HOBBY «» Następne: Robot Challenge

Wpisz szukane hasło:

Spis alfabetyczny: ABCDEFGHIJKLMNOPQRSŚTuUVWZŻ lub Wszystkie hasła

Najnowsze hasła

EV3 Ketchup House AVR Xmega Datasheet
LabVIEW CAN IR PWM
PCB Silniki szczotkowe USB Biped

Czym jest leksykon robotyki?

Leksykon robotyki to nowe przedsięwzcięcie Forbot.pl - największego w Polsce wortalu o robotyce amatorskiej, mające na celu stworzenie bazy wyrażeń specyficznej dla tematyki całego serwisu. Treść niniejszego leksykonu opracowywana jest przez redakcję Forbot.pl oraz przez użytkowników, którzy w dowolnym momencie mogą zgłaszać własne hasła. Aktualnie w serwisie znajdują się definicje 139 haseł, baza słów sukcesywnie rozbudowywana jest od czerwca 2012 roku.

Copyright Treker, FORBOT.pl - robotyka amatorska, polityka prywatności leksykonu