Leksykon robotyki

Nawigacja: Strona głównaWyszukiwarkaKontakt

PonyProg

Poprzednie: Polulki «» Następne: Przekaźnik

PonyProg - Aplikacja służąca do programowania m.in. mikrokontrolerów z rodziny PIC, AVR, '51 oraz pamięci EEPROM, wyposażona w graficzny interfejs użytkownika (GUI).

PonyProg działa pod każdym systemem operacyjnym firmy Microsoft, poczynając od Windows 95 włącznie. Dla systemów Linux istniała wersja Open Source (udostępniony kod źródłowy), lecz od wersji 1.17 program jest dostępny do pobrania jedynie jako pliki wykonywalne.

Najnowszą wersję można pobrać ze strony firmy Lancos, warto również przejrzeć listę obsługiwanych interfejsów sprzętowych.

PonyProg

Hasła powiązane z PonyProg: USBasp, STK500v2, AVR Studio (Atmel Studio), BASCOM, BASCOM-AVR, AVR, STK200

Poprzednie: Polulki «» Następne: Przekaźnik

Wpisz szukane hasło:

Spis alfabetyczny: ABCDEFGHIJKLMNOPQRSŚTuUVWZŻ lub Wszystkie hasła

Najnowsze hasła

EV3 Ketchup House AVR Xmega Datasheet
LabVIEW CAN IR PWM
PCB Silniki szczotkowe USB Biped

Czym jest leksykon robotyki?

Leksykon robotyki to nowe przedsięwzcięcie Forbot.pl - największego w Polsce wortalu o robotyce amatorskiej, mające na celu stworzenie bazy wyrażeń specyficznej dla tematyki całego serwisu. Treść niniejszego leksykonu opracowywana jest przez redakcję Forbot.pl oraz przez użytkowników, którzy w dowolnym momencie mogą zgłaszać własne hasła. Aktualnie w serwisie znajdują się definicje 139 haseł, baza słów sukcesywnie rozbudowywana jest od czerwca 2012 roku.

Copyright Treker, FORBOT.pl - robotyka amatorska, polityka prywatności leksykonu