Leksykon robotyki

Nawigacja: Strona głównaWyszukiwarkaKontakt

Klasyfikacja konstruktorów

Poprzednie: Kinematyka odwrotna «» Następne: Koła Pololu

Klasyfikacja konstruktorów - to nowe przedsięwzcięcie wortalu Forbot.pl, mające na celu wyłonienie najlepszych konstruktorów, których roboty startują w kategoriach: linefollower, micromouse, minisumo oraz sumo. Aby dołączyć do rankingu należy zarejestrować swoją drużynę oraz regularnie przesyłać wyniki jakie osiąga się na polskich zawodach robotów. Dobry konstruktor powinien również dzielić się własną wiedzą z mniej doświadczonymi, dlatego dodatkowe premie punktowe można zdobywać za opisywanie swoich robotów na forum.

Dla kogo? Jak mogę się przyłączyć?
Klasyfikacja konstruktorów jest dla wszystkich, którzy z zamiłowania konstruują roboty. Nie ważne czy jesteś uczniem, studentem czy emerytem - dołącz do nas. Nie musisz zajmować najlepszych miejsc w zawodach, aby móc zaistnieć w klasyfikacji. Jeśli jesteś początkującym to właśnie tutaj łatwo będzie można zobaczyć jak wielkie postępy zrobiłeś, a jeśli jesteś doświadocznym konstrukotrem zdobędziesz tytuł mistrza w swojej kategorii!

Więcej informacji na stronie Klasyfikacji Konstruktorów!

Hasła powiązane z Klasyfikacja konstruktorów: Forbot, LineFollower, Sumo, Minisumo, Nanosumo, MicroMouse, MM

Poprzednie: Kinematyka odwrotna «» Następne: Koła Pololu

Wpisz szukane hasło:

Spis alfabetyczny: ABCDEFGHIJKLMNOPQRSŚTuUVWZŻ lub Wszystkie hasła

Najnowsze hasła

Czym jest leksykon robotyki?

Leksykon robotyki to nowe przedsięwzcięcie Forbot.pl - największego w Polsce wortalu o robotyce amatorskiej, mające na celu stworzenie bazy wyrażeń specyficznej dla tematyki całego serwisu. Treść niniejszego leksykonu opracowywana jest przez redakcję Forbot.pl oraz przez użytkowników, którzy w dowolnym momencie mogą zgłaszać własne hasła. Aktualnie w serwisie znajdują się definicje $ile_hasel") ?> haseł, baza słów sukcesywnie rozbudowywana jest od czerwca 2012 roku.