Leksykon robotyki

Nawigacja: Strona głównaWyszukiwarkaKontakt

Klasyfikacja konstruktorów

Poprzednie: Kinematyka odwrotna «» Następne: Koła Pololu

Klasyfikacja konstruktorów - to nowe przedsięwzcięcie wortalu Forbot.pl, mające na celu wyłonienie najlepszych konstruktorów, których roboty startują w kategoriach: linefollower, micromouse, minisumo oraz sumo. Aby dołączyć do rankingu należy zarejestrować swoją drużynę oraz regularnie przesyłać wyniki jakie osiąga się na polskich zawodach robotów. Dobry konstruktor powinien również dzielić się własną wiedzą z mniej doświadczonymi, dlatego dodatkowe premie punktowe można zdobywać za opisywanie swoich robotów na forum.

Dla kogo? Jak mogę się przyłączyć?
Klasyfikacja konstruktorów jest dla wszystkich, którzy z zamiłowania konstruują roboty. Nie ważne czy jesteś uczniem, studentem czy emerytem - dołącz do nas. Nie musisz zajmować najlepszych miejsc w zawodach, aby móc zaistnieć w klasyfikacji. Jeśli jesteś początkującym to właśnie tutaj łatwo będzie można zobaczyć jak wielkie postępy zrobiłeś, a jeśli jesteś doświadocznym konstrukotrem zdobędziesz tytuł mistrza w swojej kategorii!

Więcej informacji na stronie Klasyfikacji Konstruktorów!

Hasła powiązane z Klasyfikacja konstruktorów: Forbot, LineFollower, Sumo, Minisumo, Nanosumo, MicroMouse, MM

Poprzednie: Kinematyka odwrotna «» Następne: Koła Pololu

Wpisz szukane hasło:

Spis alfabetyczny: ABCDEFGHIJKLMNOPQRSŚTuUVWZŻ lub Wszystkie hasła

Najnowsze hasła

EV3 Ketchup House AVR Xmega Datasheet
LabVIEW CAN IR PWM
PCB Silniki szczotkowe USB Biped

Czym jest leksykon robotyki?

Leksykon robotyki to nowe przedsięwzcięcie Forbot.pl - największego w Polsce wortalu o robotyce amatorskiej, mające na celu stworzenie bazy wyrażeń specyficznej dla tematyki całego serwisu. Treść niniejszego leksykonu opracowywana jest przez redakcję Forbot.pl oraz przez użytkowników, którzy w dowolnym momencie mogą zgłaszać własne hasła. Aktualnie w serwisie znajdują się definicje 139 haseł, baza słów sukcesywnie rozbudowywana jest od czerwca 2012 roku.

Copyright Treker, FORBOT.pl - robotyka amatorska, polityka prywatności leksykonu