Leksykon robotyki

Nawigacja: Strona głównaWyszukiwarkaKontakt

Katalog robotów

Poprzednie: KANDA «» Następne: Ketchup House

Katalog robotów - Unikalna w Europie inicjatywa Forbot.pl, w której przygotowana została jedna z największych baz internetowych robotów amatorskich. Dla wygody użytkowników, roboty podzielone są na 10 kategorii (Line followery, Sumo, Minisumo, Nanosumo, Micromouse, Manipulatory, Kroczące, Wielozadaniowe, BEAM, Inne). Dodatkowo, istnieje system oceniania robotów (w skali 1-5) oraz możliwość sortowania robotów ze względu na ich popularność.

Katalog robotów jest polem wymiany doświadczeń mniej lub bardziej zaawansowanych konstruktorów, źródłem inspiracji dla każdego, pomocą przy stawianiu pierwszych kroków na polu robotyki amatorskiej oraz „gablotą”, dzięki której możliwe jest zaprezentowanie swojego robota całemu światu.

Forbot.pl często organizuje także comiesięczne konkursy z nagrodami, w których zwyciężają 3 najwyżej oceniane przez internautów roboty - więcej informacji znajduje się w tym temacie.

Hasła powiązane z Katalog robotów: Forbot, Spis artykułów

Poprzednie: KANDA «» Następne: Ketchup House

Wpisz szukane hasło:

Spis alfabetyczny: ABCDEFGHIJKLMNOPQRSŚTuUVWZŻ lub Wszystkie hasła

Najnowsze hasła

EV3 Ketchup House AVR Xmega Datasheet
LabVIEW CAN IR PWM
PCB Silniki szczotkowe USB Biped

Czym jest leksykon robotyki?

Leksykon robotyki to nowe przedsięwzcięcie Forbot.pl - największego w Polsce wortalu o robotyce amatorskiej, mające na celu stworzenie bazy wyrażeń specyficznej dla tematyki całego serwisu. Treść niniejszego leksykonu opracowywana jest przez redakcję Forbot.pl oraz przez użytkowników, którzy w dowolnym momencie mogą zgłaszać własne hasła. Aktualnie w serwisie znajdują się definicje 139 haseł, baza słów sukcesywnie rozbudowywana jest od czerwca 2012 roku.

Copyright Treker, FORBOT.pl - robotyka amatorska, polityka prywatności leksykonu