Leksykon robotyki

Nawigacja: Strona głównaWyszukiwarkaKontakt

ISKRA

Poprzednie: IR «» Następne: JTAG

ISKRA - Inspirujące Staszicowe Koło Robotyki i Automatyki, uczniowskie koło działające w XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie, stosunkowo młode koło działające od grudnia 2010 roku. Do koła należą w większości uczniowie szkoły, jednak koło stara się zachęcić coraz więcej uczniów z innych szkół średnich prowadząc dla nich zajęcia i pokazy.

Dzięki nagrodzie przyznanej przez Komisję Konkursową wydawnictwa Nowa Era nasze koło podejmie się zorganizowania zawodów robotyki dla uczniów szkół średnich, które odbędą się w roku szkolnym 2012/2013.

Do obejrzenia naszych projektów i do zdobycia większej ilości informacji zapraszamy na naszą stronę internetową: http://iskra.staszic.waw.pl/

Poprzednie: IR «» Następne: JTAG

Wpisz szukane hasło:

Spis alfabetyczny: ABCDEFGHIJKLMNOPQRSŚTuUVWZŻ lub Wszystkie hasła

Najnowsze hasła

EV3 Ketchup House AVR Xmega Datasheet
LabVIEW CAN IR PWM
PCB Silniki szczotkowe USB Biped

Czym jest leksykon robotyki?

Leksykon robotyki to nowe przedsięwzcięcie Forbot.pl - największego w Polsce wortalu o robotyce amatorskiej, mające na celu stworzenie bazy wyrażeń specyficznej dla tematyki całego serwisu. Treść niniejszego leksykonu opracowywana jest przez redakcję Forbot.pl oraz przez użytkowników, którzy w dowolnym momencie mogą zgłaszać własne hasła. Aktualnie w serwisie znajdują się definicje 139 haseł, baza słów sukcesywnie rozbudowywana jest od czerwca 2012 roku.

Copyright Treker, FORBOT.pl - robotyka amatorska, polityka prywatności leksykonu