Leksykon robotyki

Nawigacja: Strona głównaWyszukiwarkaKontakt

ISKRA

Poprzednie: IR «» Następne: JTAG

ISKRA - Inspirujące Staszicowe Koło Robotyki i Automatyki, uczniowskie koło działające w XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie, stosunkowo młode koło działające od grudnia 2010 roku. Do koła należą w większości uczniowie szkoły, jednak koło stara się zachęcić coraz więcej uczniów z innych szkół średnich prowadząc dla nich zajęcia i pokazy.

Dzięki nagrodzie przyznanej przez Komisję Konkursową wydawnictwa Nowa Era nasze koło podejmie się zorganizowania zawodów robotyki dla uczniów szkół średnich, które odbędą się w roku szkolnym 2012/2013.

Do obejrzenia naszych projektów i do zdobycia większej ilości informacji zapraszamy na naszą stronę internetową: http://iskra.staszic.waw.pl/

Poprzednie: IR «» Następne: JTAG

Wpisz szukane hasło:

Spis alfabetyczny: ABCDEFGHIJKLMNOPQRSŚTuUVWZŻ lub Wszystkie hasła

Najnowsze hasła

Czym jest leksykon robotyki?

Leksykon robotyki to nowe przedsięwzcięcie Forbot.pl - największego w Polsce wortalu o robotyce amatorskiej, mające na celu stworzenie bazy wyrażeń specyficznej dla tematyki całego serwisu. Treść niniejszego leksykonu opracowywana jest przez redakcję Forbot.pl oraz przez użytkowników, którzy w dowolnym momencie mogą zgłaszać własne hasła. Aktualnie w serwisie znajdują się definicje $ile_hasel") ?> haseł, baza słów sukcesywnie rozbudowywana jest od czerwca 2012 roku.