Leksykon robotyki

Nawigacja: Strona głównaWyszukiwarkaKontakt

HobbyKing

Poprzednie: Hexapod «» Następne: I2C (TWI)

HobbyKing - Popularny, zagraniczny sklep modelarski. Mieści się w Hongkongu, a słynie z konkurencyjnych dla polskiego rynku cen niektórych podzespołów oraz ogromnego wyboru części związanych z modelarstwem.

Logo sklepu HobbyKing
Grafika: Logo sklepu HobbyKing

_reklama_

Niższe koszty można uzyskać formując większe zamówienia (ze względu na jednorazową opłatę za przesyłkę), ale im większe zamówienie, tym większa szansa na konieczność dodatkowego opłacenia cła. Warto też pamiętać o dość długim czasie oczekiwania na dostawę (min. tydzień), zwłaszcza w przypadku braków w magazynach (nawet do kilku miesięcy). Aby uprościć proces zapłaty z obszaru Polski, poleca się usługę przelewu przez PayPal. Forbotowczie czasami oferują możliwość łączonego zamówienia w tym temacie.

Poprzednie: Hexapod «» Następne: I2C (TWI)

Wpisz szukane hasło:

Spis alfabetyczny: ABCDEFGHIJKLMNOPQRSŚTuUVWZŻ lub Wszystkie hasła

Najnowsze hasła

Czym jest leksykon robotyki?

Leksykon robotyki to nowe przedsięwzcięcie Forbot.pl - największego w Polsce wortalu o robotyce amatorskiej, mające na celu stworzenie bazy wyrażeń specyficznej dla tematyki całego serwisu. Treść niniejszego leksykonu opracowywana jest przez redakcję Forbot.pl oraz przez użytkowników, którzy w dowolnym momencie mogą zgłaszać własne hasła. Aktualnie w serwisie znajdują się definicje $ile_hasel") ?> haseł, baza słów sukcesywnie rozbudowywana jest od czerwca 2012 roku.