Leksykon robotyki

Nawigacja: Strona głównaWyszukiwarkaKontakt

HobbyKing

Poprzednie: Hexapod «» Następne: I2C (TWI)

HobbyKing - Popularny, zagraniczny sklep modelarski. Mieści się w Hongkongu, a słynie z konkurencyjnych dla polskiego rynku cen niektórych podzespołów oraz ogromnego wyboru części związanych z modelarstwem.

Logo sklepu HobbyKing
Grafika: Logo sklepu HobbyKing

_reklama_

Niższe koszty można uzyskać formując większe zamówienia (ze względu na jednorazową opłatę za przesyłkę), ale im większe zamówienie, tym większa szansa na konieczność dodatkowego opłacenia cła. Warto też pamiętać o dość długim czasie oczekiwania na dostawę (min. tydzień), zwłaszcza w przypadku braków w magazynach (nawet do kilku miesięcy). Aby uprościć proces zapłaty z obszaru Polski, poleca się usługę przelewu przez PayPal. Forbotowczie czasami oferują możliwość łączonego zamówienia w tym temacie.

Poprzednie: Hexapod «» Następne: I2C (TWI)

Wpisz szukane hasło:

Spis alfabetyczny: ABCDEFGHIJKLMNOPQRSŚTuUVWZŻ lub Wszystkie hasła

Najnowsze hasła

EV3 Ketchup House AVR Xmega Datasheet
LabVIEW CAN IR PWM
PCB Silniki szczotkowe USB Biped

Czym jest leksykon robotyki?

Leksykon robotyki to nowe przedsięwzcięcie Forbot.pl - największego w Polsce wortalu o robotyce amatorskiej, mające na celu stworzenie bazy wyrażeń specyficznej dla tematyki całego serwisu. Treść niniejszego leksykonu opracowywana jest przez redakcję Forbot.pl oraz przez użytkowników, którzy w dowolnym momencie mogą zgłaszać własne hasła. Aktualnie w serwisie znajdują się definicje 139 haseł, baza słów sukcesywnie rozbudowywana jest od czerwca 2012 roku.

Copyright Treker, FORBOT.pl - robotyka amatorska, polityka prywatności leksykonu