Leksykon robotyki

Nawigacja: Strona głównaWyszukiwarkaKontakt

Forbot

Poprzednie: EV3 «» Następne: Fototranzystor

Forbot - Forbot.pl jest największym polskim wortalem poświęconym w pełni robotyce amatorskiej. Serwis rozwijany jest od 2006 roku przez grupę młodych hobbystów. Aktualnie na stronie znaleźć można ponad 220 amatorskich konstrukcji, artykuły poświęcone robotyce amatorskiej oraz najciekawsze wiadomości dotyczące robotyki.

Od samego początku istnienia, Forbot stara się powiększać szeregi osób zainteresowanych robotyką. Forum z każdym dniem skupia coraz więcej użytkowników, którzy dzielą się zdobytym doświadczeniem oraz chętnie pomagają początkującym przy budowie ich pierwszych konstrukcji.

Logotyp serwisu Forbot.pl:

Forbot

Hasła powiązane z Forbot: Treker, Bobby, Nawyk, Sabre, Robotyka

Poprzednie: EV3 «» Następne: Fototranzystor

Wpisz szukane hasło:

Spis alfabetyczny: ABCDEFGHIJKLMNOPQRSŚTuUVWZŻ lub Wszystkie hasła

Najnowsze hasła

EV3 Ketchup House AVR Xmega Datasheet
LabVIEW CAN IR PWM
PCB Silniki szczotkowe USB Biped

Czym jest leksykon robotyki?

Leksykon robotyki to nowe przedsięwzcięcie Forbot.pl - największego w Polsce wortalu o robotyce amatorskiej, mające na celu stworzenie bazy wyrażeń specyficznej dla tematyki całego serwisu. Treść niniejszego leksykonu opracowywana jest przez redakcję Forbot.pl oraz przez użytkowników, którzy w dowolnym momencie mogą zgłaszać własne hasła. Aktualnie w serwisie znajdują się definicje 139 haseł, baza słów sukcesywnie rozbudowywana jest od czerwca 2012 roku.

Copyright Treker, FORBOT.pl - robotyka amatorska, polityka prywatności leksykonu