Leksykon robotyki

Nawigacja: Strona głównaWyszukiwarkaKontakt

Electropark

Poprzednie: Eclipse «» Następne: Enkoder inkrementalny (przyrostowy)

Electropark - Sklep z asortymentem dla robotyków. Powstał z myślą o tych, którzy chcieliby zająć się elektroniką i robotyką. Od samego początku oferta sklepu jest systematycznie rozwijana i poszerzana o nowe produkty.

Logotyp Electroparku
Grafika: Logotyp Electroparku

Electropark jest dystrybutorem czołowych producentów elementów elektronicznych i modelarskich. Prowadzą sprzedaż wysyłkową, ale także umożliwiamy odbiór osobisty w naszym wrocławskim biurze. Zaopatrujemy amatorów i profesjonalistów, firmy i osoby fizyczne, szkoły i uczelnie. Więcej informacji znajduje się w spisie sklepów dostępnym na Forbot.pl

Hasła powiązane z Electropark: Pololu

Poprzednie: Eclipse «» Następne: Enkoder inkrementalny (przyrostowy)

Wpisz szukane hasło:

Spis alfabetyczny: ABCDEFGHIJKLMNOPQRSŚTuUVWZŻ lub Wszystkie hasła

Najnowsze hasła

Czym jest leksykon robotyki?

Leksykon robotyki to nowe przedsięwzcięcie Forbot.pl - największego w Polsce wortalu o robotyce amatorskiej, mające na celu stworzenie bazy wyrażeń specyficznej dla tematyki całego serwisu. Treść niniejszego leksykonu opracowywana jest przez redakcję Forbot.pl oraz przez użytkowników, którzy w dowolnym momencie mogą zgłaszać własne hasła. Aktualnie w serwisie znajdują się definicje $ile_hasel") ?> haseł, baza słów sukcesywnie rozbudowywana jest od czerwca 2012 roku.