Leksykon robotyki

Nawigacja: Strona głównaWyszukiwarkaKontakt

Electropark

Poprzednie: Eclipse «» Następne: Enkoder inkrementalny (przyrostowy)

Electropark - Sklep z asortymentem dla robotyków. Powstał z myślą o tych, którzy chcieliby zająć się elektroniką i robotyką. Od samego początku oferta sklepu jest systematycznie rozwijana i poszerzana o nowe produkty.

Logotyp Electroparku
Grafika: Logotyp Electroparku

Electropark jest dystrybutorem czołowych producentów elementów elektronicznych i modelarskich. Prowadzą sprzedaż wysyłkową, ale także umożliwiamy odbiór osobisty w naszym wrocławskim biurze. Zaopatrujemy amatorów i profesjonalistów, firmy i osoby fizyczne, szkoły i uczelnie. Więcej informacji znajduje się w spisie sklepów dostępnym na Forbot.pl

Hasła powiązane z Electropark: Pololu

Poprzednie: Eclipse «» Następne: Enkoder inkrementalny (przyrostowy)

Wpisz szukane hasło:

Spis alfabetyczny: ABCDEFGHIJKLMNOPQRSŚTuUVWZŻ lub Wszystkie hasła

Najnowsze hasła

EV3 Ketchup House AVR Xmega Datasheet
LabVIEW CAN IR PWM
PCB Silniki szczotkowe USB Biped

Czym jest leksykon robotyki?

Leksykon robotyki to nowe przedsięwzcięcie Forbot.pl - największego w Polsce wortalu o robotyce amatorskiej, mające na celu stworzenie bazy wyrażeń specyficznej dla tematyki całego serwisu. Treść niniejszego leksykonu opracowywana jest przez redakcję Forbot.pl oraz przez użytkowników, którzy w dowolnym momencie mogą zgłaszać własne hasła. Aktualnie w serwisie znajdują się definicje 139 haseł, baza słów sukcesywnie rozbudowywana jest od czerwca 2012 roku.

Copyright Treker, FORBOT.pl - robotyka amatorska, polityka prywatności leksykonu