Leksykon robotyki

Nawigacja: Strona głównaWyszukiwarkaKontakt

Eagle

Poprzednie: DS18B20 «» Następne: Easyrobot

Eagle - Popularny program do rysowania schematów i projektowania płytek drukowanych (PCB), stworzony przez firmę CadSoft. Dużą popularność zawdzięcza swoim możliwościom oraz dostępnej za darmo wersji ze stosunkowo niewielkimi ograniczeniami. Jest dobrą alternatywą dla w pełni darmowego KiCAD'a oraz komercyjnego PADS, czy Altium Designer.

Ważną zaletą, przemawiającą na korzyść tego oprogramowania, są biblioteki elementów - prawdopodobnie największa baza części, stworzona przez użytkowników i rozrzucona po różnych forach i witrynach - również na Forbocie można znaleźć listę sprawdzonych i wykorzystywanych przez Forbotowiczów podzespołów.

Nauka obsługi programu również nie powinna nastręczać problemów, ponieważ istnieje przystępny kurs rysowania schematów, kurs projektowania płytek PCB oraz kurs tworzenia bibliotek do Eagle.

Logo programu Eagle CadSoft
Grafika: Logo programu Eagle CadSoft

Hasła powiązane z Eagle: CAD

Poprzednie: DS18B20 «» Następne: Easyrobot

Wpisz szukane hasło:

Spis alfabetyczny: ABCDEFGHIJKLMNOPQRSŚTuUVWZŻ lub Wszystkie hasła

Najnowsze hasła

EV3 Ketchup House AVR Xmega Datasheet
LabVIEW CAN IR PWM
PCB Silniki szczotkowe USB Biped

Czym jest leksykon robotyki?

Leksykon robotyki to nowe przedsięwzcięcie Forbot.pl - największego w Polsce wortalu o robotyce amatorskiej, mające na celu stworzenie bazy wyrażeń specyficznej dla tematyki całego serwisu. Treść niniejszego leksykonu opracowywana jest przez redakcję Forbot.pl oraz przez użytkowników, którzy w dowolnym momencie mogą zgłaszać własne hasła. Aktualnie w serwisie znajdują się definicje 139 haseł, baza słów sukcesywnie rozbudowywana jest od czerwca 2012 roku.

Copyright Treker, FORBOT.pl - robotyka amatorska, polityka prywatności leksykonu