Leksykon robotyki

Nawigacja: Strona głównaDodaj hasłoWyszukiwarkaKontakt

Easyrobot

Poprzednie: Eagle «» Następne: Eclipse

Easyrobot - Sklep z częściami dla robotyków. Jego oferta zawiera bogatą liczbę elementów potrzebnych do budowy robotów, co więcej sklep świadczy również usługi z zakresu wycinania elementów z blachy laserem oraz wodą.

Logotyp sklepu Easyrobot
Grafika: Logotyp sklepu Easyrobot

Wiem ile czasu i energii pochłania zdobywanie potrzebnych podzespołów oraz poszukiwanie na całym Świecie sklepów zainteresowanych realizacją małych zamówień. W sklepie EASY ROBOT znajdziesz elementy potrzebne do realizacji Twoich projektów - dodaje właściciel Easyrobot.

Więcej informacji znajduje się w spisie sklepów dostępnym na Forbot.pl

Zgłoś błąd w tym haśle.

Polecana książka tygodnia: „AVR&ARM7 Programowanie mikrokontrolerów dla każdego”, przeczytaj naszą recenzje - tylko na FORBOT.pl

Poprzednie: Eagle «» Następne: Eclipse

Wpisz szukane hasło:

Spis alfabetyczny: ABCDEFGHIJKLMNOPQRSŚTuUVWZŻ lub Wszystkie hasła

Najnowsze hasła

EV3 Ketchup House AVR Xmega Datasheet
LabVIEW CAN IR PWM
PCB Silniki szczotkowe USB Biped

Czym jest leksykon robotyki?

Leksykon robotyki to nowe przedsięwzcięcie Forbot.pl - największego w Polsce wortalu o robotyce amatorskiej, mające na celu stworzenie bazy wyrażeń specyficznej dla tematyki całego serwisu. Treść niniejszego leksykonu opracowywana jest przez redakcję Forbot.pl oraz przez użytkowników, którzy w dowolnym momencie mogą zgłaszać własne hasła. Aktualnie w serwisie znajdują się definicje 139 haseł, baza słów sukcesywnie rozbudowywana jest od czerwca 2012 roku.

Copyright © Treker 2012, FORBOT.pl - robotyka amatorska, polityka prywatności leksykonu